„Rubí” od 1 marca w Czwórce

Remake głośnej telenoweli „Rubí” z Camilą Sodi w roli głównej od poniedziałku 1 marca o godz. 13.55 w Czwórce.

Do wystawnej lecz podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża młoda, ambitna dziennikarka, Carla, by zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości – Rubi Perez Ochoa. Kobietę otacza mroczna legenda: podobno zniszczyła wielu znanych i wysoko postawionych mężczyzn, stała za upadkiem potężnych fortun i wpływowych rodów. Rubi nie znosi dziennikarzy, uważa, że są nic nie warci, podobnie jak kłamstwa, jakie powtarzają o niej ludzie, ale zgadza się dać Carli szansę i opowiedzieć jej o sobie.

W swojej opowieści cofa się o 20 lat, do czasów, kiedy była biedną studentką. Już w młodości piękna i umiejąca wykorzystywać swoją urodę dziewczyna, zwracała na siebie uwagę i potrafiła zawrócić w głowie każdemu. Mieszkała z chorą matką, siostrą z którą nie najlepiej się dogadywała i siostrzenicą, którą uwielbiała. Bieda, pożar domu i konieczność walki o przetrwanie utwierdzały ją tylko w przekonaniu, że powinna walczyć o siebie na własnych zasadach, nie licząc się z innymi i nie przejmując ich uczuciami i losami. Marzyła o życiu w luksusie i blasku sławy, a ludzie byli dla niej jedynie narzędziami do osiągania kolejnych celów. Dlatego zaprzyjaźniła się z Maribel, wrażliwą i nieśmiałą dziewczyną z bardzo zamożnej rodziny, która wkrótce pożałowała tej znajomości i zaufania jakim ją obdarzyła. Dzięki niej Rubi poznała jej narzeczonego – bogatego i robiącego światową karierę młodego architekta, Hectora. On zaś wprowadził ją w kręgi międzynarodowej elity, gdzie spotkała wielkiego dyktatora mody, Lucasa, a dzięki sławie jaką jej zapewnił jej projektant poznała księcia Eduarda z hiszpańskiej rodziny królewskiej. Chociaż zdobyła wszystko czego pragnęła i miała wszystkich u swych stóp, nie mogła znaleźć szczęścia, które daje prawdziwa miłość, bo jedynego mężczyznę, którego kochała, Alejandra – utalentowanego i zakochanego w niej lekarza – porzuciła, kiedy odkryła, że nie jest milionerem, za jakiego go wzięła, gdy się poznali.

Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi

Materiały Czwórka


Comments

  1. Fajnie tylko szkoda że nie będzie tej o godzinie 17. 00 zaraz po telenoweli ” Z miłości do dziecka” bo o godzinie 13.55 nie każdy może sobie obejrzeć

  2. Ja bym się cieszył gdyby dali Dona Flor y sus dos maridos z 2019 roku.

    Natomiast ta telenowela to odgrzewany kotlet oryginal tj Cena Marzeń jest o wiele lepszy niż nowa wersja!

  3. tylko dla kogo ta godzina? chyba nie dla ludzi ciężko pracujących :(

  4. Moze sie jeszcze zalapiemy na ”La suerte de Loli” :)

  5. Super, a teraz jeszcze jakby bylo Imperio de mentiras i Caer ententacion to w ogole mega:)

  6. O taaak, super wiadomość! :D

  7. TV4 się rozpędzają,tak trzymać.Czekamy na 1 marca ;)

  8. Super wiadomość! ❤️

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.