fot. Televisa

Do wystawnej lecz podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża młoda, ambitna dziennikarka, Carla, by zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości – Rubi Perez Ochoa. Kobietę otacza mroczna legenda: podobno zniszczyła wielu znanych i wysoko postawionych mężczyzn, stała za upadkiem potężnych fortun i wpływowych rodów. Rubi nie znosi dziennikarzy, uważa, że są nic nie warci, podobnie jak kłamstwa, jakie powtarzają o niej ludzie, ale zgadza się dać Carli szansę i opowiedzieć jej o sobie.

W swojej opowieści cofa się o 20 lat, do czasów, kiedy była biedną studentką. Już w młodości piękna i umiejąca wykorzystywać swoją urodę dziewczyna, zwracała na siebie uwagę i potrafiła zawrócić w głowie każdemu. Mieszkała z chorą matką, siostrą z którą nie najlepiej się dogadywała i siostrzenicą, którą uwielbiała. Bieda, pożar domu i konieczność walki o przetrwanie utwierdzały ją tylko w przekonaniu, że powinna walczyć o siebie na własnych zasadach, nie licząc się z innymi i nie przejmując ich uczuciami i losami. Marzyła o życiu w luksusie i blasku sławy, a ludzie byli dla niej jedynie narzędziami do osiągania kolejnych celów. Dlatego zaprzyjaźniła się z Maribel, wrażliwą i nieśmiałą dziewczyną z bardzo zamożnej rodziny, która wkrótce pożałowała tej znajomości i zaufania jakim ją obdarzyła. Dzięki niej Rubi poznała jej narzeczonego – bogatego i robiącego światową karierę młodego architekta, Hectora. On zaś wprowadził ją w kręgi międzynarodowej elity, gdzie spotkała wielkiego dyktatora mody, Lucasa, a dzięki sławie jaką jej zapewnił jej projektant poznała księcia Eduarda z hiszpańskiej rodziny królewskiej. Chociaż zdobyła wszystko czego pragnęła i miała wszystkich u swych stóp, nie mogła znaleźć szczęścia, które daje prawdziwa miłość, bo jedynego mężczyznę, którego kochała, Alejandra – utalentowanego i zakochanego w niej lekarza – porzuciła, kiedy odkryła, że nie jest milionerem, za jakiego go wzięła, gdy się poznali.

Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi

Materiały Czwórka


9 KOMENTARZE

  1. Fajnie tylko szkoda że nie będzie tej o godzinie 17. 00 zaraz po telenoweli ” Z miłości do dziecka” bo o godzinie 13.55 nie każdy może sobie obejrzeć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.