„Rubí” – Odcinek 40: Rubí zwabia Alejandra na plażę

W 40. odcinku telenoweli „Rubí”: Alejandro wpada w pułapkę Rubí. Emisja 28 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Lilia i Elisa spotykają się w gabinecie Genara. Hilda informuje o tym mężczyznę. Uspokaja go, że kobiety niczego nie podejrzewają oraz uprzedza, że nie zamierza go kryć. Yago próbuje udobruchać Sonię koszami kwiatów. Rubí nachodzi Alejandra pod pretekstem ostrzeżenia go przed Sonią. Odradza mu wiązanie się z kobietą, która jest kochanką wpływowego biznesmena. Alejandro uświadamia Rubí, że w odróżnieniu od niej Sonia jest uczciwa i uprzedziła go o swoim związku z Yago.

Lorena wyjawia Hectorowi, że Rubí wysłużyła się nią i Paco, by odwiedzić go w Valle de Bravo. Héctor wścieka się i zabrania Lorenie wtrącać się do jego małżeństwa. Arturo znajduje sposób, jak wesprzeć finansowo Alejandra. Maribel rozmawia z ojcem o wypadku i śmierci swojej matki.

Héctor naciska na ojca chrzestnego, by powiedział swoim żonom prawdę, zanim ktoś zrobi to za niego. Rubí dzwoni do Alejandra, lecz on nie chce z nią rozmawiać. Loreto zawiadamia Alejandra, że Rubí się załamała i poszła na plażę. Alejandro daje się nabrać i idzie do Rubí. Ona przytula go i wyznaje, że pragnie poczuć w jego ramionach, czym jest miłość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.