„Ósma ofiara” od 16 sierpnia w Netflixie

Hiszpański serial sensacyjny „Ósma ofiara” w ofercie Netflixa od piątku 16 sierpnia.

Drugi sezon serialu „Królowa Południa” od 16 sierpnia w Netflixie

Kate del Castillo powraca jako Teresa Mendoza w drugiej części serialu „Królowa Południa”. Premiera 16 sierpnia na platformie Netflix.

„Pokój” od 7 sierpnia w Ale kino+

Hiszpański serial „Pokój” debiutuje w Ale kino+. Premierowe odcinki od 7 sierpnia w środy od godz. 20.10 w podwójnej dawce.

Drugi sezon serialu „Giganci” od 15 lipca w Canal+ Seriale

Finałowy sezon hiszpańskiego serialu „Giganci” od 15 lipca w każdy poniedziałek od godz. 22.00 (dwa odcinki) w Canal+ Seriale.

„Ogród z brązu” od 11 lipca w HBO 3

Drugi sezon argentyńskiego serialu „Ogród z brązu” od 11 lipca w czwartki o godz. 22.00 w HBO 3. Premierowe odcinki dostępne są również na platformie HBO GO.

„Ból i blask” w kinach od 30 sierpnia

Nowy film Pedra Almodóvara „Ból i blask” z Antoniem Banderasem, Asierem Etxeandíą, Leonardem Sbaraglią i Penélope Cruz w kinach od 23 sierpnia.

„Nazywają mnie śmierć” w Cinemax

Historia człowieka, który stał się jednym z najbardziej skutecznych płatnych zabójców w historii. Premiera 3 lipca o godz. 20.00 w Cinemax.

Dwa sezony serialu „Uwięzione” w Netflixie

We wtorek 2 lipca premiera drugiego sezonu serialu „Uwięzione” na platformie Netflix. W rolach głównych Maggie Civantos i Najwa Nimri.

„Za późno cię poznałam” od 24 czerwca w iTVN

Kolumbijska telenowela „Za późno cię poznałam” o piosenkarce Patricii Teheran od 24 czerwca od poniedziałku do piątku od 8.50 w iTVN.

„Petra” w kinach od 21 czerwca

Stylizowana na grecką tragedię „Petra” w reżyserii Jaimego Rosalesa wchodzi do polskich kin. W obsadzie Bárbara Lennie, Marisa Paredes, Àlex Brendemühl i Joan Botey.

Konkurs

Felieton

Najnowsze wiadomości