„Rubí” – Odcinek 36: Héctor poznaje sekret ojca chrzestnego

W 36. odcinku telenoweli „Rubí”: Héctor dowiaduje się, że Genaro ma drugą żonę i dzieci. Emisja 22 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Héctor odkrywa, że jego ojciec chrzestny ma drugą rodzinę. Yago zauważa, że wzmianka o Genaro zdenerwowała Hectora, jednak nie wie dlaczego. Genaro krytykuje Hectora za kupno luksusowej rezydencji. Domyśla się, że to pomysł Rubí i ostrzega chrześniaka, że utrzymanie posiadłości będzie bardzo kosztowne. Héctor wytyka ojcu chrzestnemu, że poucza innych, choć sam nie jest świętoszkiem i nazywa go bigamistą.

Genaro myśli, że Rubí go wydała. Próbuje przekonać Hectora, że jego żona chce ich poróżnić. Héctor jest zaskoczony, że Rubí znała prawdę i o niczym mu nie powiedziała. Zwraca się z pretensjami do żony. Rubí wyjaśnia, że nie chciała dokładać mu zmartwień. Héctor nakazuje ojcu chrzestnemu uporządkować swoje życie i wybrać jedną z żon.

Cayetano prosi Refugio o rękę jej córki, Cristiny. Victoria przedstawia Rominie swojego kardiologa i ortopedę. Rubí jest zaskoczona, gdy okazuje się, że są nimi Alejandro i Marco.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.