„Z miłości do dziecka” – Odcinek 14: Nieczysta gra

W 14. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto planuje wrobić Pedra w porwanie Nicolasa. Emisja w piątek 19 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Pedro cieszy się z możliwości widywania się z synem. Jego entuzjazmu nie podziela Gina. Narzeczona Pedra boi się, że znów zostanie zepchnięta na drugi plan. Horacio nie może się pogodzić ze stratą Moniki. Wypomina jej, że związała się z Alfredem, choć jeszcze kilka dni wcześniej to jemu wyznawała miłość. Obiecuje jej, że wkrótce uwolni się od żony i będą mogli być szczęśliwi.

Andrea nakrywa męża na zdradzie. Policzkuje jego kochankę. Mónica ma dość upokorzeń i chce się zwolnić. Ernesto urządza Monice awanturę. Horacio staje w jej obronie. Oświadcza, że jest w niej zakochany.

Horacio wyznaje Elenie, że kocha Monikę, jednak ona wciąż opierała się mu ponieważ jest żonaty. Mónica zrywa z Alfredem, ale nie zamierza wiązać się z Horaciem. Horacio podsuwa żonie papiery rozwodowe i zabiera swoje rzeczy. Samuel wzrusza się na widok bratanka. Ernesto zastawia pułapkę na Pedra. Powierza mu opiekę nad Nicolasem, po czym zawiadamia policję o porwaniu syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.