„Rubí” – Odcinek 43: Niespodziewana wizyta Maribel

W 43. odcinku telenoweli „Rubí”: Maribel przyjeżdża do Cancún. Genaro ostrzega Rubí. Emisja 4 marca 2024 o godz. 18.00 i 01.00 w Novelas+.

Genaro nie chce zwrócić Hectorowi jego majątku. Obiecuje, że dostanie je z powrotem dopiero wtedy, gdy przejrzy na oczy i zrozumie, że Rubí wyszła za niego dla pieniędzy. Héctor czuje żal do ojca chrzestnego, że mu nie ufa. Arturo próbuje zniechęcić córkę do wyjazdu do Cancún. Maribel oświadcza ojcu, że podjęła już decyzję i spotka się z Hectorem, pomimo jego sprzeciwu.

Elisa postanawia zatrzymać się na jakiś czas w domu chrześniaka, by przyjrzeć się uważnie jego nowej żonie. Rubí dowiaduje się, że Genaro odmówił zwrócenia pieniędzy Hectorowi. Héctor pyta żonę, czy ta sytuacja wpłynie na ich związek. Rubí uspokaja go i obiecuje, że bez względu na wszystko go nie opuści. Héctor wyjaśnia Rubí, że Genaro chce ją wystawić na próbę. Elisa nie chce podpisać papierów rozwodowych.

Rubí usiłuje nakłonić Genara do zmiany zdania. Przypomina mu, że go kryła i nie powiedziała Elisie ani Luisowi, że jest bigamistą. Genaro przysięga synowej, że ją zdemaskuje. Paco i Lorena całują się. Sofía odkrywa, że Genaro jest ojcem Luisa. Mężczyzna prosi ją o dyskrecję. Maribel zjawia się w domu Rubí. Na powitanie wymierza byłej przyjaciółce siarczysty policzek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.