Remake głośnej telenoweli „Cena marzeń”. Historia otoczonej mroczną legendą dziewczyny, obdarzonej niezwykłą urodą i niebezpiecznie ambitnej. Bieda, pożar domu i konieczność walki o przetrwanie utwierdzały ją tylko w przekonaniu, że powinna walczyć o siebie na własnych zasadach, nie licząc się z innymi i nie przejmując ich uczuciami i losami. Marzyła o życiu w luksusie i blasku sławy, a ludzie byli dla niej jedynie narzędziami do osiągania kolejnych celów.

Kraj produkcji: Meksyk, Liczba odcinków: 26
Emisja od 1 marca od poniedziałku do piątku o godz. 13.55 w Czwórce

W kolejnych odcinkach

„Rubí” – Odcinek 2: Dobra partia

W 2. odcinku serialu „Rubí”: Héctor prosi Maribel o wybaczenie. Rubí wpada w oko Alejandrowi. Emisja we wtorek 2 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

„Rubí” – Odcinek 1: Prawdziwa historia

W 1. odcinku serialu „Rubí”: Rubí przedstawia Carli swoją wersję wydarzeń sprzed 20 lat. Emisja w poniedziałek 1 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

Premiera

„Rubí” od 1 marca w Czwórce

Remake głośnej telenoweli „Rubí” z Camilą Sodi w roli głównej od poniedziałku 1 marca o godz. 13.55 w Czwórce.

Archiwum

Camila Sodi nową Rubí

Meksykańska aktorka Camila Sodi zagra rolę w Rubí w przygotowywanym przez Televisę remake'u popularnej telenoweli.

Kto będzie w kim w remake’u „Ceny marzeń”?

Televisa ujawniła odtwórców głównych ról w „Rubí” wykreowanych wcześniej przez Bárbarę Mori, Eduarda Santamarinę i Sebastiana Rulliego.

Cena marzeń

Piękna Rubí chciałaby znaleźć prawdziwą miłość, jednak życie w ubóstwie nauczyło ją, jak ważne są pieniądze, ważniejsze niż uczucia...

Muzyka

error: