Novelas+

Novelas+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny 7 dni w tygodniu. O przyjaźni,  miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Nadaje od 28 grudnia 2020 roku.

POLSAT BOX (dawniej Cyfrowy Polsat) – dostępny na pozycji 439
Platforma CANAL+ – dostępny na pozycji 29 i 99
Orange IPTV – dostępny na pozycji 249
NETIA – dostępny na pozycji 137

Kanał dostępny jest także w serwisach Polsat Box Go, CANAL+ Online, Player, WP Pilot, T-Mobile (Magneta TV), goNET.TV oraz w wybranych sieciach kablowych.

premiera

Macocha

Szczęśliwe życie Marcii (Aracely Arámbula) u boku męża Estebana (Andrés Palacios) i trójki dzieci niespodziewanie się kończy. W trakcie podróży biznesowej zostaje oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła i skaza na więzienie. Po latach odzyskuje i wolność i zamierza walczyć o odzyskanie miłości dzieci i marzeń.

Imperium kłamstw

Elisa Cantú, znana kuratorka sztuki, nigdy nie sądziła, że wymarzone przyjęcie urodzinowe w rodzinnym mieście zakończy się tragedią, która na zawsze odmieni jej życie i najbliższych. Razem z Leonardem Velasco, młodym i uczciwym policjantem, będzie próbowała odkryć, kto zamordował jej ojca i dlaczego. Z tej niebezpiecznej drogi ku prawdzie zrodzi się uczucie.

PREMIERA

Rubí

Opowieść o młode kobiecie, która swoją urodą i wdziękiem urzeka wielu mężczyzn, wywołując tym zazdrość u innych kobiet. Oprócz swojej urody, Rubí jest również bardzo biedna. Wstydzi się swojego ubóstwa i gardzi otoczeniem, gdzie mieszka. Na uniwersytecie zaprzyjaźnia się z bogatą, ale bardzo naiwną dziewczyną, Maribel de la Fuente. Zazdrości jej niemal wszystkiego i chce mieć wszystko to, co ona.

PREMIERA

Dzika miłość

Joventino, jeden z największych farmerów w Pantanal, znika bez śladu, pozostawiając po sobie syna, José. Pięć lat później, podczas podróży do Rio de Janeiro, José poślubia Madeleine. Wkrótce na świat przychodzi ich syn, Jove. Madeleine tęskni za życiem w mieście i nie akceptuje samotności związanej z byciem żoną rolnika. Pewnego dnia ucieka z rancza z synem i pokojówką Filó.