Novelas+

premiera

Siła serca

Trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.

PREMIERA

Bezduszna

Podczas nocy poślubnej Santiago zostaje brutalnie zamordowany przez grupę zamaskowanych mężczyzn, a Fernanda zostaje zgwałcona przez ich przywódcę, który pozostawia ją ciężko ranną i prosi jednego ze swoich wspólników, o jej zabicie. Dzięki Luisowi i Juanowi, najlepszym przyjaciołom Santiaga, dziewczyna cudem przeżywa, znajdując schronienie na ranczu swojego ojca, Calixta, który powoli umiera na widok cierpienia córki.

PREMIERA

Drogocenna perła

W 1934 roku buddyjscy mnisi ratują milionera Franza Hausera przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. 

Za głosem serca

W miasteczku Agua Azul, Campeche, żyje młoda kobieta o dobrej pozycji społecznej o imieniu Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu policji José Luisie.
Jednak matka Montserrati, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny.