Novelas+

premiera

Siła serca

Trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.

PREMIERA

Na przekór losowi

Historia Alicii Montiel de Carranza, gospodyni domowej, która przez ostatnie 30 lat żyła w „szczęśliwym” małżeństwie z Sergiem Carranza, znanym meksykańskim dziennikarzem i gwiazdą telewizyjną, z którym ma trójkę dzieci: Yuri, Gonzala i Mirandę. Jej idealne życie całkowicie się zawali, gdy odkryje, że mąż od lat ją zdradzał z młodszą koleżanką z pracy.

PREMIERA

W niewoli przeszłości

Fabuła podąża za dramatyczną historią Rity – młodej kobiety, która walczy o odzyskanie części swojego dawnego życia odebranego jej kiedy była małą dziewczynką. To bezwzględna macocha Carminha, która po przypadkowej i przedwczesnej śmierci ojca Rity, wraz z kochankiem pozbywa się dziewczynki, wyrzucając ją na wysypisku śmieci, aby ta nie stała im na drodze wzbogacenia się.

Miłość po grób

Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca znany jako El Chino Valdés. Magnat powraca do życia w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.