„Rubí” – Odcinek 38: Sofía naskakuje na Rubí

W 38. odcinku telenoweli „Rubí”: Sofía wywołuje skandal w hotelu z powodu Rubí. Emisja 26 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Yago chwali się Rubí, że zawsze zdobywa to, co chce. Cristina i Refugio zostają eksmitowane. Na szczęście Cayetano spłaca ich dług i mogą wrócić do mieszkania. Rubí urządza nowy dom za pieniądze męża. Saúl wyznaje miłość Lorenie i całuje ją. Alejandro wspomina Maribel o spotkaniu z Rubí i Hectorem w Cancún. Skarży się, że nie udało mu się ani przez chwilę odpocząć podczas wyjazdu, a na dodatek wdał się w bójkę z Hectorem. Maribel wyznaje, że także nie zaleczyła jeszcze rany po zdradzie Héctor i Rubí.

Lilia planuje się przeprowadzić do Genara do Queretaro. Rubí odwiedza Alejandra, by namówić go do opuszczenia Cancún ze względu na Hectora. Alejandro wytyka jej, że wcale nie martwi się o męża, lecz o siebie i boli ją, że jest blisko niej. Oświadcza, że zamierza spełniać jej prośby i radzi, by sama wyjechała gdzieś daleko skoro nie chce go widywać.

W hotelu wybucha skandal z udziałem Sofíi i Rubí. Yago zmusza Sofíę do przeproszenia Rubí. Wieczorem Héctor Rubí, Sonia, Alejandro, Luis i Sofía spotykają się na dyskotece. Sofía mówi Rubí, że wcale nie żałuje tego, co o niej powiedziała. Héctor chce, by Alejandro zabrał Sofíę i trzymał ją z dala od jego żony.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.