„Macocha” z Aracely Arambulą od 11 marca w Novelas+

Meksykańska telenowela „Macocha” od 11 marca w Novelas+. W rolach głównych Aracely Arámbula i Andrés Palacios.

Aracely Arámbula („Prześladowana”) i Andrés Palacios („Imperium kłamstw”) powracają w telenoweli „Macocha” (La madrastra, 2022). Zagrają małżeństwo, Marcię i Estebana, rodziców trójki dzieci, których szczęśliwe życie przerywa pewne tragiczne wydarzenie. W trakcie podróży biznesowej Marcia zostaje oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła i skaza na więzienie. Po odbyciu 20-letniej kary więzienia za zbrodnię, której nie popełniła, kobieta chce ponownie zobaczyć swoje dzieci i znaleźć prawdziwego zabójcę morderstwa, za które została ukarana. Jednak przez te wszystkie lata jej były mąż Esteban wmawiał dzieciom, że ona nie żyje… Jak zareagują, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy Marcia będzie w stanie rozwikłać tajemnicę i w końcu ogłosić światu swoją niewinność?

W pozostałych rolach: Marisol del Olmo („Sidła namiętności”), Juan Carlos Barreto („Dziedziczka”), Martha Julia („Przyjaciółki i rywalki”), Marco Treviño („Kto zabił Sarę?”), Cecilia Gabriela („Przeklęta”), Juan Martín Jáuregi („Imperium kłamstw”) i José Luis Moreno („Rubí”). W telenoweli pojawi się także gościnnie Gabriel Soto („Ukryta miłość”).

„Macocha” narodziła się w Chile na początku lat 80. XX wieku. Była pierwszą telenowelą w kolorze wyprodukowaną przez chilijską telewizję. Napisał ją Arturo Moya Grau, nazywany przez Chilijczyków „ojcem telenowel”. Od tamtej pory doczekała się sześciu adaptacji. Najbardziej znana, choć nigdy dotąd nieemitowana w Polsce, jest wersja z 2005 roku z Victorią Ruffo i Cesarem Evorą.

Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.