TELENOWELA

Akacjowa 38

Rok 1899. Justo wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę. Carmen jest w zaawansowanej ciąży. Broniąc się, uderza męża w głowę. Jest przekonana, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą. Kobiety zabierają cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy.

TELENOWELA

Drogocenna perła

W 1934 roku buddyjscy mnisi ratują milionera Franza Hausera przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. 

TELENOWELA

Dziedziczka

W dniu odczytania testamentu Sevariana del Monte na farmie avocado „Santa Catalina” pojawia się jego jedyna biologiczna córka, Sara. Kobieta jest gotowa przyjąć spadek po ojcu, jednak musi spełnić jeden warunek – mieszkać na farmie przez rok z pięcioma adoptowanymi synami Severiana. Między Sarą a jednym z synów, Juanem, narodzi się uczucie.

TELENOWELA

Imperium kłamstw

Elisa Cantú, znana kuratorka sztuki, nigdy nie sądziła, że wymarzone przyjęcie urodzinowe w rodzinnym mieście zakończy się tragedią, która na zawsze odmieni jej życie i najbliższych. Razem z Leonardem Velasco, młodym i uczciwym policjantem, będzie próbowała odkryć, kto zamordował jej ojca i dlaczego. Z tej niebezpiecznej drogi ku prawdzie zrodzi się uczucie.

TELENOWELA

Najpiękniejsza brzydula

„Lety” to super inteligentna kobieta, która właśnie ukończyła ekonomię. Ma wszelkiego rodzaju umiejętności, ale nie spełnia standardów piękna, których wymaga społeczeństwo i świat pracy. Stanowi to przeszkodę w jej rozwoju zawodowym. Lety uczy się przełamywać bariery narzucone przez stereotypy jej otoczenia, aby osiągnąć swoje cele i udowodnić, co naprawdę się liczy.

TELENOWELA

Paloma

Paloma ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem – zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto.

TELENOWELA

Rubí

Opowieść o młode kobiecie, która swoją urodą i wdziękiem urzeka wielu mężczyzn, wywołując tym zazdrość u innych kobiet. Rubí bardzo wstydzi się swojego ubóstwa i gardzi otoczeniem, gdzie mieszka. W college’u zaprzyjaźnia się z bogatą, ale bardzo naiwną dziewczyną, Maribel de la Fuente, która od dziecka nosi protezę na prawym kolanie. Za plecami Maribel, Rubí zazdrości swojej najlepszej przyjaciółce niemal wszystkiego i chce mieć to, co ma Maribel.

TELENOWELA

Triumf miłości

Victoria Sandoval jest jedną znaną i wpływową projektantką mody. Mieszka w pięknej rezydencji, ma męża Osvalda, córkę Fernandę i przybranego syna z pierwszego małżeństwa Osvalda – Maximiliana. Nikt oprócz przyjaciółki nie wie, że ta kobieta sukcesu skrywa głęboką tajemnicę – szuka swojej zaginionej córki.

TELENOWELA

Za głosem serca

Sol wie, co znaczy żyć pełnią życia. Gdy staje przed szansą dołączenia zespołu funkowego, nie potrafi powiedzieć nie. Jednak żeby spełnić swoje marzenie o występowaniu na scenie, będzie musiała stawić czoła uprzedzeniom ze strony członków grupy wyznaniowej do której przynależy oraz piętrzącym się problemom rodzinnym. Taniec i śpiew przypomną jej o przeszłości i wielkiej miłości z młodzieńczych lat.