TELENOWELA

Akacjowa 38

Rok 1899. Justo wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę. Carmen jest w zaawansowanej ciąży. Broniąc się, uderza męża w głowę. Jest przekonana, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą. Kobiety zabierają cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy.

TELENOWELA

Na przekór losowi

Historia Alicii Montiel de Carranza, gospodyni domowej, która przez ostatnie 30 lat żyła w „szczęśliwym” małżeństwie z Sergiem Carranza, znanym meksykańskim dziennikarzem i gwiazdą telewizyjną, z którym ma trójkę dzieci: Yuri, Gonzala i Mirandę. Jej idealne życie całkowicie się zawali, gdy odkryje, że mąż od lat ją zdradzał z młodszą koleżanką z pracy.

TELENOWELA

Pierwsza dama

Paloma, skromna dziewczyna z małego miasteczka, ma marzenie, które chce spełnić bez względu na konsekwencje. Zostać pierwszą damą Kolumbii. Czy uda jej się to osiągnąć?

TELENOWELA

Pięć gwiazdek

W dniu odczytania testamentu po zmarłym ojcu, cztery przyrodnie siostry (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej siostry. Aby uzyskać spadek, muszą wspólnie przez rok poprowadzić hotel, co jest warunkiem wejścia w posiadanie 6 milionów dolarów. Czy jest to możliwe, jak sobie poradzą?

TELENOWELA

Siła serca

Siła serca to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.

TELENOWELA

W niewoli przeszłości

Fabuła podąża za dramatyczną historią Rity – młodej kobiety, która walczy o odzyskanie części swojego dawnego życia odebranego jej kiedy była małą dziewczynką. To bezwzględna macocha Carminha, która po przypadkowej i przedwczesnej śmierci ojca Rity, wraz z kochankiem pozbywa się dziewczynki, wyrzucając ją na wysypisku śmieci, aby ta nie stała im na drodze wzbogacenia się.