„Rubí” – Odcinek 41: Małżeńska kłótnia

W 41. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí odchodzi od Hectora i przenosi się do hotelu. Emisja 29 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro ulega Rubí, całuje ją, ale chwilę później ją odtrąca. Mimo wszystko lituje się nad nią, bo jest pijana, i zabiera na noc do siebie. Héctor czuje się oszukany przez żonę. Wytyka jej, że zaaranżowała ich spotkanie w Valle de Bravo tak, by wyglądało na przypadkowe i nie powiedziała mu prawdy. Pyta ją także, gdzie spędziła ostatnią noc. Rubí udaje obrażoną i chce odejść męża. Zwraca mu książeczkę czekową, karty kredytowe i opuszcza dom.

Rubí widzi Sonię i Alejandra całujących się i nie potrafi opanować zazdrości. Loreto radzi jej ochłonąć i nie urządzać sceny. Przypomina jej, że jest mężatką, a Alejandro wciąż jest kawalerem. Yago proponuje Rubí gościnę w swoim domu, dopóki nie rozwiąże problemów z mężem. Rubí początkowo się waha, lecz ostatecznie przyjmuje zaproszenie.

Genaro mówi Elisie, że już jej nie kocha i chce się rozwieść. Kobieta myśli, że ma kochankę. Genaro prosi Hectora, żeby nie wyjawiał Elisie, że ma drugą rodzinę. Héctor zgadza się go kryć przez wzgląd na matkę chrzestną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.