„Rubí” – Odcinek 39: Sonia zrywa z Yago

W 39. odcinku telenoweli „Rubí”: Sonia robi się zazdrosna o Rubí. Emisja 27 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro nie chce, by Sofía wdawała się w kolejne kłótne z Hectorem i Rubí. Bermúdez ponosi klęskę. Nie udaje się zdobyć dokumentacji badań Alejandra. Victoria naciska na dyrektora szpitala, by wyjaśnił sprawę zakupu niewłaściwego sprzętu. Rubí robi się zazdrosna na widok Alejandra i Sonii. Próbuje poniżyć Sonię – wytyka jej, że jest kochanką Yaga i jednocześnie umawia się z Alejandrem. Chwali się, że w odróżnieniu od niej ma męża. Sonia odgryza się Rubí – zarzuca jej, że wyszła za mąż dla pieniędzy, nie z miłości.

Arturo zbiera informacje na temat interesów prowadzonych przez Genaro. Sonia wyznaje Alejandrowi, że jest inny niż reszta mężczyzn, jednak nie mogą być razem, bo on kocha Rubí, a ona Yago. Yago wręcza prezent Rubí. Sonia robi się zazdrosna o Yago i urządza mu scenę zazdrości. Rubí i Héctor przenoszą się do swojego nowego domu. Elisa prosi Maribel o pomoc w uratowaniu Hectora. Paco dowiaduje się, że Leonor wróciła do Saula. Lilia i Elisa spotykają się w biurze Genaro. Sonii nie podoba jej się, że Yago otwarcie flirtuje z Rubí. Gdy on daje jej do zrozumienia, że nie jest i nigdy nie będzie jedyną kobietą w jego życiu, postanawia z nim zerwać.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.