„Rubí” – Odcinek 37: Yago flirtuje z Rubí

W 37. odcinku telenoweli „Rubí”: Alejandro bije się z Hectorem o Rubi. Emisja 23 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro i Rubí spotykają się w Cancún. Lekarz mówi byłej dziewczynie, że już mu na niej nie zależy, ale wciąż nie może jej wybaczyć, że go zdradziła. Héctor i Alejandro biją się o Rubí. Zazdrosny mąż zakazuje byłemu przyjacielowi kontaktów z żoną. Alejandro uprzedza Hectora, że Rubí wyszła za niego dla zaspokojenia własnych ambicji, lecz wcale go nie kocha.

Victoria wróży Alejandrowi świetlaną przyszłość. Nie ma wątpliwości, że Rubí pożałuje swojej decyzji, gdy pewnego dnia zobaczy, że zdobył sławę i dorobił się majątku. Don Napelón zjawia się w domu Refugio i żąda spłaty zaległego czynszu. Daje kobiecie jeden dzień i grozi eksmisją. Reguio i Cristina są załamane. Saúl przeprasza Maribel, że śmiał się z jej kalectwa. Po wypadku zrozumiał, że każdego człowieka może spotkać coś, co wywróci życie do góry nogami. Proponuje jej, żeby zostali przyjaciółmi.

Rubí prosi Alejandra o rozmowę sam na sam, ale on odmawia. Radzi jej, by zatroszczyła się o matkę i siostrę. Yago próbuje zwabić Rubí swoją fortuną. I chociaż ona przypomina mu, że jest mężatką, on wcale się nie zniechęca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.