Popularny serial „La Bandida” dostępny w TVP VOD

Meksykański serial „La Bandida” gromadzi przed telewizorami blisko 2 miliony widzów. Premierowe odcinki obejrzymy również TVP VOD.
video

„La Bandida”: Julieta Grajales opowiada o tym, jak Marina stała się Gracielą Olmos

Meksykańska aktorka Julieta Grajales, odtwórczyni głównej roli w serialu „La Bandida”, opowiada o narodzinach Gracieli Olmos oraz jej współpracy z Alem Capone.

Filmowe Tournée Nowe Horyzonty rusza w Polskę. W programie film Pabla Larraína „Ema” z...

Premierowe pokazy filmu Pabla Larraína „Ema” z Marianą Di Girolamo i Gaelem Garcíą Bernalem podczas Filmowego Tournée Nowe Horyzonty.

Pedro Almodóvar kręci film z Tildą Swinton

Hiszpański reżyser Pedro Almodóvar zaprosił Tildę Swinton do współpracy nad filmem krótkometrażowym opartym na monodramie „Głos ludzki” z 1930 roku.
video

Sandra Echeverría śpiewa piosenkę z czołówki serialu „La bandida”

Słowa piosenki „La Bandida” z czołówki meksykańskiego serialu emitowanego w TVP1 w wykonaniu aktorki i odtwórczyni głównej roli Sandry Echeverríi.

Latynoscy filmowcy kręcą filmy w czasie pandemii

„Homemade” - filmowa antologia krótkich metraży nakręconych podczas domowej kwarantanny przez reżyserów z całego świata od 30 czerwca w Netflixie.

Wakacje z hiszpańskim kinem – 20. Tydzień Kina Hiszpańskiego już trwa!

W Warszawie rozpoczęło się coroczne święto hiszpańskiego kina. Wraz z początkiem lata Tydzień Kina Hiszpańskiego ruszy w podróż po Polsce.

Kto jest kim w serialu „Włoska rodzina”

Poznaj bohaterów serialu „Włoska rodzina”. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17.55 w TVP1.

Wagner Moura i Ana de Armas w filmie o brazylijskim dyplomacie

Wagner Moura zrywa z etykietą przestępcy i wciela się w brazylijskiego bohatera w filmie „Sergio”. Premiera w piątek 17 kwietnia na platformie Netflix.

HBO zapowiada hiszpańską antologię o życiu w czasie pandemii

Leticia Dolera, Rodrigo Sorogoyen, Paula Ortiz, Carlos Marqués-Marcet i Elena Martín współtworzą pięcioodcinkową antologię pod tytułem „En casa”.

Polecamy

Najnowsze wiadomości

error: