„Rubí” – Odcinek 42: Yago proponuje Rubí otwarty związek

W 42. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí policzkuje Alejandra. Emisja 1 marca 2024 o godz. 18.00 i 01.00 w Novelas+.

„Rubí” - Odcinek 42

Yago wmawia Rubí, że przyspieszył swój powrót do Meksyku ze względu na nią. Obdarowuje ją prezentami z najlepszych butików w Montrealu. Rubí udaje zawstydzoną i mówi, że jako mężatka nie powinna przyjmowac podarunków od innych mężczyzn. Yago zaprasza ją na przejażdżkę helikopterem. Wyznaje, że dla takiej kobiety jak ona, mógłby wiele zaryzykować.

Elisa żali się Hectorowi, że Genaro chce ją zostawić. Nie zamierza jednak ułatwić mu drogi do rozwodu. Rubí odkrywa, że Yago ją przejrzał i domyślił się, że wyszła za mąż dla pieniędzy. Okazuje się, że wcale mu to nie przeszkadza i proponuje jej otwarty związek.

Sonia dowiaduje się, że Rubí zamieszkała z Yago i urządza jej awanturę. Jest przekonana, że Rubí sprzedała się Hectorowi, dlatego Yago myśli, że także może ją kupić. W trakcie szarpaniny Sonia spycha Rubí do basenu. Alejandro przymierza się do udziału w konkursie medycznym.

Alejandro ubliża Rubí. Zarzuca jej, że zdążyła już się znudzić mężem i będzie polować na innych mężczyzn. Rubí policzkuje go. Sonia definitywnie zrywa z Yago, bo nie chce dzielić się nim z Rubí. Paco dowiaduje się, że Lola dostała pieniądze od Rubí. Arturo wynajmuje detektywa, by odszukał Lilię. Héctor żąda od ojca chrzestnego zwrotu pieniędzy. Genaro odmawia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.