„Paulina” – Odcinek 63: Zwątpienie

W 63. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel sądzi, że Paulina naprawdę ukartowała intrygę z zamianą. Emisja 15 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Gema wmawia Carlosowi Danielowi, że mecenas Serrano został zatrudniony do obrony Pauliny przez jej wspólnika. Fidelina prosi Patricię o wstawienie się za Estefaníą przed rodziną Bracho w sprawie pieniędzy. Osvaldo grozi Lourdes odejściem z domu, jeśli nie pomoże mu opłacić honorarium adwokata Pauliny. Paola uśmiecha się, widząc Estefaníę opuszczającą jej pokój w szpitalu. Tamales sugeruje Paulinie, że Zenobia ukradła wszystkie jej rzeczy. Carlos Daniel proponuje mecenasowi Serrano, że opłaci jego usługi, ponieważ kocha Paulinę i czuje, że to jego powinność. Rodrigo nie wie, co myśleć, gdy Carlos Daniel oznajmia mu, że Paulina jest winna wszystkich przestępstw, o jakie została oskarżona, a w dodatku ma wspólnika, który ją chroni. Mecenas Serrano prosi Paulinę, żeby zgodziła się skorzystać z jego usług.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.