„Na przekór losowi” – Odcinek 82: Powiedz nie

W 82. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia przekonuje Yuri, by nie wiązała się z Moisesem. Emisja 20 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Okazuje się, że Toro oddał ślepy strzał, aby nastraszyć Martína. Porywacz żąda wysokiej sumy pieniędzy w zamian za uwolnienie Sofi. Sergio nie potrafi opanować swojej złości na Julietę. Chwyta ją za szyję i nakazuje jej wycofać wszystko, co powiedziała w telewizji. Oczekuje także publicznych przeprosin.

Martín i Facundo przybywają na miejsce, w którym Toro więzi Sofi. Carlota dziękuje Alicii, że tak szybko zdobyła pieniądze na okup. Mujica wmawia Toro, że daje mu szansę na ucieczkę, a gdy ten się odwraca, strzela mu w plecy. Mężczyzna ginie na miejsci.

Toro zostaje uznany za zabójcę Simona Guerry. Sergio zaprasza Prudencię do swojego programu, aby zdementowała plotki o tym, że rzekomo ją zgwałcił. Yuri wyjawia matce, że spodziewa się dziecka Chola. Alicia przekonuje ją, żeby nie wychodziła za mąż za Moisesa. Julieta i Chiquis otrzymują zakaz wstępu do siedziby stacji telewizyjnej. Fabián informuje Julietę, że zarząd zdecydował o zdjęciu jej programu z anteny, albowiem złamała trzy bardzo ważne punkty kontraktu. Yuri w ostatniej chwili odmawia poślubienia Moisesa, którego nazywa zdrajcą i szantażystą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.