„Na przekór losowi” – Odcinek 81: Porwanie

W 81. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Toro porywa Sofi. Sergio jest wściekły na Julietę. Emisja 19 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Cholo nie wierzy Moisesowi, gdy ten próbuje mu wmówić, że jest ojcem dziecka, którego spodziewa się Yuri. Mężczyźni chcą się bić, ale Karina w porę ich powstrzymuje. Martín czeka na córkę pod szkołą. Ponieważ dziewczynka nie wychodzi, dzwoni do niej. Telefon odbiera Toro, który żąda oddania nagrania w zamian za uwolnienie Sofi.

Sergio wpada wściekły do siedziby telewizji i próbuje wedrzeć się do garderoby Juliety. Yuri postanawia odwołać ślub z Moisesem. Martín zawiadamia Karinę o porwaniu Sofi, a następnie razem z Alicią jadą do domu porywacza. Alicia rozpoznaje, że w tym samym domu mieszka Luna. Nicole prosi Mirandę o spotkanie. Mujica uświadamia Toro, że popełnił błąd, porywając nieletnią osobę. Toro dzwoni do Martína, by oznajmić mu, że odegra się na jego córce za to, że zawiadomił policję. Chwilę później słychać strzał.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.