„Paulina” - Odcinek 62: Niespodziewana pomoc | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 62: Niespodziewana pomoc

novela.pl 5 kwietnia 2019 0

W 62. odcinku telenoweli „Paulina”: Osvaldo wynajmuje adwokata dla Pauliny. Emisja 12 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 62: Niespodziewana pomoc

Lourdes dowiaduje się z gazety o aresztowaniu Pauliny. Nie zamierza stać z założonymi rękami i postanawia pomóc oskarżonej. Zenobia i Paulina spotykają się w murach więzienia. Mecenas Montesinos oświadcza Carlosowi Danielowi, że nie będzie dłużej bronił Pauliny. Po tym jak oskarżona podpisała oświadczenie, w którym przyznała się do winy, jej sprawa jest z góry skazana na porażkę. Mecenas Serrano prosi Gemę, żeby dalej się widywali. Całują się. Osvaldo prosi mecenasa Serrana, żeby został adwokatem Pauliny. Życzy sobie jednak, żeby oskarżona nie wiedziała, kto go wynajął. Willy wścieka się, gdy Luevano odmawia wydania mu pieniędzy rodziny Bracho. Gema dowiaduje się o prośbie Osvalda. Domyśla się, że mężczyzna może być wspólnikiem Pauliny. Mecenas Montesinos informuje Carlosa Daniela, że Paulina ma nowego adwokata. Mecenas Serrano odwiedza Paulinę i przedstawia się jako jej nowy adwokat.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X