„Na przekór losowi” – Odcinek 76: Druga szansa

W 76. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio wyznaje miłość Alicii i pyta, czy do niego wróci. Emisja 12 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Wiadomość o utracie przytomności przez Sergia w błyskawicznym tempie dociera do telewizji. To z niej Lucas dowiaduje się, że jego ojciec zemdlał przed komendą policji. Mabe zastanawia się, co Alicia robiła tam razem z mężem. Karetka zabiera Sergia do szpitala. Mężczyzna wyznaje byłej żonie, że nie chce umrzeć. Przeprasza ją za wszystko, wyznaje jej miłość i przysięga, że nie może bez niej żyć.

Toro uprzedza Mujikę, że policja zatrzymała Suza, którego najęli do sprzedawania narkotyków. Gonzalo składa zeznania. Wkrótce potem razem z Suzem odzyskują wolność dzięki interwencji Moisesa. Sergio budzi się w szpitalu i prosi o rozmowę z Alicią. Toro podwozi Lunę do domu Martína. Sergio uświadamia sobie, że stracił żonę z własnej winy. Mówi Alicii, że wciąż ją kocha i prosi o drugą szansę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.