„Na przekór losowi” – Odcinek 78: Dziecko

W 78. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Cholo dowiaduje się, że zostanie ojcem. Emisja 14 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín przypomina sobie, że to właśnie Toro przywiózł Lunę do jego domu. Julieta zjawia się u Fabiana i Rebeki, aby porozmawiać z Alicią. Żąda, aby Alicia odsunęła się od Sergia. Rebeca wyjmuje broń. Eva sugeruje Sergiowi, że może pomóc mu w pozbyciu się Juliety. Policja przeszukuje telefony uczniów w szkole Mirandy w poszukiwaniu tego, z którego wrzucono kompromitujące ją nagranie. Luna mówi Marceli, że laptop i czapka, które otrzymała od Quique należą do Sofi.

Sergio wychodzi ze szpitala. Julieta nie chce słuchać doktora Agustína, gdy ten udziela jej rad, jak zadbać o Sergia. Martín pokazuje Facundowi nagranie na którym Toro zabija Simona. Moises wmawia Cholowi, że po zakończeniu rozprawy trafi z powrotem do więzienia.

Fedora przekonuje Alicię, że powinna śledzić matkę i dowiedzieć się, po co były jej pieniądze. Suso zostaje potrącony przez samochód, gdy próbuje uciec przed Kariną i Gutiérrezem. Ariana wyciąga z kosza na śmieci telefon Nicole. Alicia odkrywa, że jej matka chodzi do kasyna. Yuri mówi Cholowi, że spodziewa się jego dziecka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.