„Na przekór losowi” – Odcinek 79: Decyzja Sergia

W 79. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio zrywa z Julietą i wyprasza ją z domu. Emisja 17 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Cholo błaga Yuri, żeby nie wychodziła za mąż za Moisesa. Dziewczyna wyjaśnia ukochanemu, że robi to, żeby wyciągnąć go z więzienia. Maruja i Facundo oglądają nagranie na którym widać, jak Mujica odbiera paczkę od Simona. Alicia przyznaje się córce, że kradła i zastawiała cudze rzeczy, aby zdobyć pieniądze na kasyno.

Sergio dowiaduje się od El Diablo, że Alicia zerwała z Martínem. Postanawia czym prędzej zakończyć romans z Julietą i zawalczyć o byłą żonę. Martín proponuje Yuri spotkanie. Chce jej pokazać nagranie, które pomoże jej w oczyszczeniu Simona z zarzutów.

Cholo dowiaduje się od Kariny o istnieniu nagrania na którym widać prawdziwego zabójcę Simona. Yuri obawia się, że samo nagranie nie wystarczy, aby Cholo odzyskał wolność. Chłopak odpowiada także za zorganizowanie masowej ucieczki z więzienia, w której zginęło kilka osób. Sergio prosi Julietę, żeby opuściła jego rodzinny dom i przyznaje, że wciąż kocha Alicię.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.