„Na przekór losowi” – Odcinek 83: Nowe życie

W 83. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia rozpoczyna nowe życie z Martínem. Emisja 21 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Yuri oznajmia gościom, że nie poślubi Moisesa, bo kocha Chola i spodziewa się jego dziecka. Lucas dowiaduje się, że Sergio przepisał swój majątek na Alicię i otrzyma od niego jedynie skromną pensję. Yuri mówi ojcu, że nie zamierza się przejmować, jeśli ją odtrąci tylko dlatego, że kocha Chola. Alicia grozi Lucasowi, że pozwie go za wynoszenie pieniędzy z fundacji. Radzi mu, żeby wyzbył się nienawiści i zaprzyjaźnił się z rodzeństwem.

Miranda zostaje poproszona przez dyrektorkę szkoły o wygłoszenie przemówienia podczas uroczystości rozdania świadectw. Yuri żąda odsunięcia Moisesa od sprawy Chola. Pragnie sama bronić ukochanego przed sądem. Julieta ogłasza w sieci, że planuje pozwać Sergia za przyjmowanie łapówek od polityków. Correa zeznaje, że Cholo nie miał nic wspólnego z ucieczką więźniów.

Julieta upija się. Dzwoni do Alicii i wmawia jej, że Martín zdradził ją z Mabe. Martín wypiera się wszystkiego. Cholo odzyskuje wolność. Tymczasem w gabinecie Mujiki zjawiają się funkcjonariusze z biura spraw wewnętrznych i żądają od mężczyzny zwrócenia odznaki oraz broni. Mówią mu także, że czeka go proces – Karina pozwała go za molestowanie seksualne.

Rodzina Carranza zbiera się w rezydencji. Pojawia się na niej Sergio i w końcu akceptuje wybranka Yuri. Quique trafia do więzienia. Luna odwiedza go i wręcza swój rysunek. Facundo wraca do służby w policji. Julieta przyjmuje stanowisko pogodynki. Martín otrzymuje szansę na poprowadzenie autorskiego programu telewizyjnego. Alicia wydaje książkę. Podczas prezentacji dzieła prosi Martína, aby wszedł na scenę. W obecności publiczności przytula go i całuje. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.