„Na przekór losowi” – Odcinek 75: Sergio traci przytomność

W 75. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Gonzalo zostaje zatrzymany. Sergio mdleje na oczach dziennikarzy. Emisja 11 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia oświadcza Martínowi, że chociaż go kocha, nie mogą być razem. Zapłakana opuszcza jego mieszkanie. Karina informuje Martína, że śledzi Trompetę. Suzo częstuje Gonzala narkotykami, które pokątnie rozprowadza. Sergio wyznaje Yuri, że tęskni za Alicią. Córka krytykuje ojca za sprowadzenie kochanki do ich rodzinnego domu i zrobienie jej dziecka.

Martín mówi El Diablo, że Alicia jest kobietą jego życia i nie chce jej stracić. Gonzalo odwozi pijanego Suzo do domu. Pech chce, że zostają zatrzymani przez policję i trafiają na komisariat. Lorena natychmiast zawiadamia Yuri. Mujica tymczasem kontaktuje się z Sergiem i uprzedza go, że tym razem nie będzie mógł mu pomóc.

Dziennikarze zbierają się przed komisariatem, aby nagłośnić sprawę zatrzymania Gonzala. Zaczepiają Sergia i Alicię i proszą o komentarz. Obecny wśród nich Lalo pyta Sergia, czy wiedział, że jego syn zażywa narkotyki. Osaczony przez dziennikarzy Sergio traci przytomność.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.