„Na przekór losowi” – Odcinek 80: Odwet

W 80. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Julieta próbuje zniszczyć reputację Sergia. Emisja 18 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sergio mówi Juliecie, że w trakcie pobytu w szpitalu, po tym jak spojrzał śmierci w oczy, zdał sobie sprawę, że wciąż kocha Alicię. Cholo cieszy się na myśl, że odzyska wolność i będzie mógł być blisko Yuri i ich dziecka. Alicia namawia matkę na terapię dla osób uzależnionych od hazardu. Moisés gratuluje Yuri z powodu nagrania, które pomoże Cholowi dowieść niewinności, ale przypomina jej, że na chłopaku ciąży jeszcze inne oskarżenie.

Julieta opuszcza rezydencję Carranzów pełna nienawiści do Sergia. Martín, Facundo i Karina domyślają się, że Mujica kryje Tora i nie będzie zadowolony z faktu, że dysponują obciążającym go dowodem. Julieta planuje zniszczyć Sergia. Sergio przyznaje się Yai, że popełnił życiowy błąd, pozwalając odejść żonie i zrobi wszystko, żeby ją odzyskać. Dyrektorka szkoły wyrzuca Nicole ze szkoły za rozpowszechnienie prywatnego nagrania Mirandy bez jej zgody. Julieta zaprasza Lucasa do swojego programu, którego tematem przewodnim są nieodpowiedzialni ojcowie. Lucas wyjawia przed kamerami, że Sergio Carranza jest jego ojcem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.