„Na przekór losowi” – Odcinek 77: Prawdziwy zabójca

W 77. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín poznaje twarz prawdziwego zabójcy Simona. Emisja 13 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Julieta żali się Sergiowi, że czuje się poniżana przez jego rodzinę i traktowana jak intruz. Prudencia prosi syna, żeby wycofał pozew przeciwko ojcu ze względu na jego problemy zdrowotne. Eva namawia Alicię do pojednania z Sergiem. Wmawia jej, że jeśli zostanie z Julieta, ta prędzej lub później wpędzi go do grobu.

Sofi odkrywa, że Luna korzysta z jej laptopa i nosi jej czapkę. Luna wyjaśnia, że dostała je od brata. Moises wykorzystuje sytuację z Sergiem, aby szantażować Yuri. Namawia ją, żeby sprawiła radość ojcu i powiedziała mu o ich planowanym ślubie. Gonzalo odradza siostrze wiązanie się z mężczyzną, którego nie kocha. Sergio prosi Gonzala o wybaczenie. Mabe informuje Julietę, że Alicia zerwała z Martínem.

Martín dowiaduje się, że Luna ma laptopa i czapkę, które skradziono z domu Carloty. Yuri odkrywa, że spodziewa się dziecka Chola. Isidro, właściciel sklepu mieszczącego się tuż obok miejsca, w którym zginął Simón, pokazuje Martínowi i Mabe nagranie na którym widać sprawcę morderstwa. Jest nim Toro.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.