„Paulina” - Odcinek 60: Paulina zostaje zatrzymana | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 60: Paulina zostaje zatrzymana

novela.pl 3 kwietnia 2019 0

W 60. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel zwierza się Estefaníi. Paulina trafia do aresztu. Emisja 10 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 60: Paulina zostaje zatrzymana

Carlos Daniel zwierza się Estefaníi, że pokochał Paulinę. Estefanía uświadamia Willy’ego, że popełnił błąd, wydając Paulinę policji. Lalita policzkuje Amadora, gdy odkrywa, że jest policjantem. Komendant Merino mówi Paulinie, że jest bliźniaczą siostrą Paoli. Paulina prosi go, żeby nie dopuszczał do niej Carlosa Daniela. Nie chce, żeby ukochany widział ją w kompromitującej sytuacji. Patricia zawiadamia Rodriga o zatrzymaniu Pauliny. Gema odwiedza Paolę w szpitalu. Komendant Merino uprzedza Paulinę, że jeśli jej siostra umrze, nie wywinie się z sytuacji i spędzi kilka lat w więzieniu.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X