„La fan” - Odcinek 2: W potrzasku | novela.pl

„La fan” – Odcinek 2: W potrzasku

novela.pl 2 kwietnia 2019 0

W 2. odcinku telenoweli „La fan”: Adriana wpada w pułapkę Benicia. Lucas i Vale zostają uwięzieni w chłodni. Emisja 9 kwietnia 2019 o godz. 20.05 w AXN White

„La fan” – Odcinek 2: W potrzasku

Vale jest podniecona wygraną w konkursie. Lucas nie kryje zaskoczenia, gdy rozpoznaje zwyciężczynię. Mąż Roxy chce zabić swoją żonę i Lucasa. Salma przeżywa szok na widok Vale i Lucasa razem. Vale nie dopuszcza Lucasa do słowa. Nie daje mu także okazji na odejście od stołu. Gabriel zatrudnia detektywa, żeby odnalazł syna Lucíi. Benicio podsuwa Adrianie do podpisu kilka dokumentów. Ona podpisuje je, nie zapoznawszy się z ich treścią.

Człowiek Quique śledzi Lucasa. Vale próbuje uratować swojego idola. W rezultacie oboje zostają zamknięci w komorze chłodniczej. Prasa wykorzystuje okazję, żeby zrobić z tego sensację. Salma urządza Lucasowi awanturę. Lucas wspomina Lucíę i jej zdradę. W firmie Adriany wybucha strajk. Pracownicy protestują z powodu zwolnień. Okazuje się, że to ich dotyczyły dokumenty, które Benicio podsunął Adrianie. Lucas przychodzi do Vale, żeby złożyć jej pewną propozycję.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

Komentarze »


X