„La fan” - Odcinek 3: Osobista sekretarka | novela.pl

„La fan” – Odcinek 3: Osobista sekretarka

novela.pl 3 kwietnia 2019 2

W 3. odcinku telenoweli „La fan”: Lucas proponuje Vale pracę jako jego osobistej sekretarki. Emisja 10 kwietnia 2019 o godz. 20.05 w AXN White

„La fan” – Odcinek 3: Osobista sekretarka

Lucas składa Vale propozycję pracy. Adriana przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że zwolniła pracowników. Nakazuje Beniciowi przynieść ich dokument. Vale cieszy się z nowej pracy. Lucas tymczasem próbuje uspokoić Salmę. Diego przypomina Adrianie o wypadku z oknem. Lucas wyjaśnia Vale, że będzie pracowała jako jego osobista sekretarka. Adriana zwołuje zebranie pracowników. Obiecuje im, że zostają przegrupowani do innych zakładów pracy i otrzymają nowe stanowiska. Jedynie Diego pozostanie na miejscu. Vale odbiera telefon Lucasa, gdy dzwoni Quique, i wstawia się za nim. Pracownicy nagradzają Adrianę gromkimi brawami za jej uczciwe zachowanie. Ona przypadkiem potrąca Diega na parkingu i natychmiast zabiera do szpitala. Gabriel kontynuuje poszukiwania syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

2 komentarze »

  1. Adix 8 kwietnia 2019 o 12:12 - Reply

    Będą dalsze streszczenia?

Komentarze »


X