„Miłość po grób” – Odcinek 24: Wyrównanie długów

W 24. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Lucía pragnie się spotkać z Armentą. Emisja w czwartek 28 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Lucía oburza się insynuacjami Johnny’ego. Kochanek ostrzega ją, że zabije szofera, jeśli dowie się, że go okłamała. Jacobo zostaje zatrzymany przez inspektora Montillę, który podejrzewa go o współpracę z porywaczami. Bárbara nie chce utrzymywać kontaktu z Beltranem. Mężczyzna przypomina jej, że oboje mają coś na sumieniu i pożałuje, jeśli nie będzie z nim współpracowała.

Fabián próbuje wydusić z Lupity, co się stało z Chinem. Kobieta zapiera się, że nie wie i prosi, aby zostawił ją w spokoju. Juliana oznajmia mu, że obie z mamą nie chcą widzieć China na oczy. Lucía wysyła do Armenty zaproszenie na rozmowę przez posłańca. Mateo składa jej gratulacje. Eva krytykuje ją. Uważa, że niepotrzebnie się naraża. Lucía uświadamia ją, że jeśli nic nie robi, przez resztę życia będzie musiała się ukrywać.

Beltrán nakazuje Rosicie milczeć w sprawie Valeria. Keila zaprasza Guillerma na przyjęcie urodzinowe. Jacobo dziękuje Lucíi, że wstawiła się za nim. Kobieta mówi mi, że zawdzięcza mu życie.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.