„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 25: Godzina prawdy

W 25. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Iván poznaje prawdę o swoim pochodzeniu. Emisja 28 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Carlota wyjawia Anthony’emu, że Lucrecia nie jest córką jej zmarłego męża, zaś Maripaz wykorzystała ich rodzinną tajemnicę, aby zmusić Lucíę do zerwania z Ivanem. Anthony proponuje, że zapłaci za milczenie Maripaz. Iván zapewnia Lucíę, że z niej nie zrezygnuje, choć ona mu się opiera.

Carlota ma dość kłamstw i sekretów. Wyjawia Ivanowi i Anthony’emu, że Alicia była córką jej zmarłego męża, Teodora, i otrzymała w spadku część rancza, która teraz należy się Ivanowi. Iván czyni kobiecie wyrzuty. Anthony uświadamia mu, że gdyby jego życie potoczyło się inaczej, nigdy by go nie poznał i wziął za syna. Mężczyzna prosi Lucíę, żeby dała Ivanowi trochę czasu na pogodzenie się z losem oraz zapewnia, że zajmie się Maripaz. Lucrecia obawia się, że ich rodzina stanie się pośmiewiskiem całego miasteczka, gdy prawda wyjdzie na jaw. Carlota nie przejmuje się zdaniem innych. Pragnie jedynie mieć czyste sumienie.

Iván sprzecza się z Anthonym. Rozgniewany mężczyzna obraża Carlotę i zakazuje ojcu udzielania pożyczki rodzinie Curiel. Anthony wstawia się za kobietą i przypomina synowi, że jako prezes firmy może robić, co zechce. Iván oświadcza, że rezygnuje z funkcji wiceprezesa i bycia jego synem. Anthony dostaje zawału.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.