„Macocha” – Odcinek 14: Kompromitujące dowody

W 14. odcinku telenoweli „Macocha”: Marcia pokazuje Estebanowi dokumenty, które mogą zaszkodzić jego firmie. Emisja 28 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Marcia zapewnia Paulę, że nie zamierza rywalizować z nią o Estebana. Bruno planuje zdobyć fałszywy akt zgonu brata Santina, by ten zmienił ostatnią wolę i wyznaczył nowych spadkobierców. Paula wspomina Estebanowi o swoim spotkaniu z Marcią. Lucrecia wmawia Hugowi i Lucíi, że Marcia już raz skrzywdziła ich ojca, gdy zdradziła go z innym mężczyzną i zamierza zrobić to ponownie. Radzi im, by trzymali się od niej z daleka.

Hugo odkrywa, że jego ojciec planuje się spotkać z Marcią. Marcia przypomina Estebanowi, że jego czas się kończy i jeśli nie powie dzieciom prawdy, ona zrobi to za niego. Jordi informuje Omara, że jego wniosek o dostęp do policyjnych akt został przyjęty. Obiecuje mu, że przeszuka teczki wszystkich spraw dotyczących morderstw sprzed dwudziestu lat i znajdzie kobietę, która zabiła jego ojca.

Marcia radzi Estebanowi, żeby poszperał w archiwum swojej firmy, a odkryje coś zaskakującego. Esteban wspomina Brunowi i Donatowi, że Marcia włamała się do ich firmy w poszukiwaniu śladów, które naprowadzą ją na prawdziwego zabójcę Nicolasa. Hugo wypytuje ojca o jego związek z Marcią. Lucía mówi Omarowi, że Marcia spotykała się z jej ojcem, ale rozstali się po tym jak przyprawiła mu rogi. Marcia dowiaduje się, że Antonio Gil pracuje w hotelu w Cancún i rzadko bywa w stolicy.

Marcia daje do zrozumienia Omarowi, że mogą zostać tylko przyjaciółmi. Álvaro prosi Estebana o pracę. Celia donosi o tym Pablowi. Domyśla się, że Álvaro robi to, żeby przypodobać się Lucíi. Marcia pokazuje Estebanowi dokumenty i pokwitowania na których widnieje nazwisko Antonia Gila. Jest przekonana, że firma Estebana zatrudniła mężczyznę, którego zeznania ją pogrążyły. Esteban ostrzega byłą żonę, że doniesie na nią policji, jeśli zaszkodzi jemu lub jego wspólnikom. Esteban prosi Paulę, żeby zaprosiła na ich ślub Gaspara Iglesiasa. Gaspar i Marcia spotykają się na lotnisku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.