„Macocha” – Odcinek 13: Stara miłość nie rdzewieje

W 13. odcinku telenoweli „Macocha”: Paula wypytuje Marcię o jej uczucia do Estebana. Emisja 27 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Marcia oznajmia wszystkim, że nie zależy jej na Estebanie. Pragnie jedynie odzyskać dzieci i zdemaskować prawdziwego zabójcę Nicolasa. Ma pretensje do Inés, że zawsze posłusznie wykonuje polecenia Lucrecii. Esteban zabrania siostrze wtrącać się do jego życia. Lucía i Hugo myślą, że ich ojciec chce się pobrać jeszcze tego wieczora i mają mu za złe, że chciał to zrobić za ich plecami. Esteban oznajmia wszystkim, że nie zamierza zmieniać daty ślubu i wyznaczony na koniec miesiąca termin pozostaje aktualny.

Omar wyznaje Hugowi, że zależy mu na Marcii. Lucía uważa, że dzieli ich duża różnica wieku. Hugo mówi Lucíi, że Marcia spotykała się z ich ojcem. Emilia jest zła na Paulę, że nie przekonała Estebana do skorzystania z okazji i wzięcia ślubu. Marcia wyjawia ojcu José, że musiała opuścić hotel, bo nie czuła się tam bezpieczna. Na dodatek Lucrecia zaprosiła ją do rezydencji, żeby zobaczyła na własne oczy, jak Esteban żeni się z Paulą, zaś Esteban zagroził jej, że pośle ją za kratki, jeśli będzie upierała się przy wyjawieniu prawdy ich dzieciom.

Ojciec José ostrzega Estebana przed zrobieniem czegoś, czego będzie później żałował. Przyznaje się, że podpowiedział Marcii, aby włamała się do jego firmy z nadzieją, że znajdzie tam poszlakę, która doprowadzi ją prawdy. Paula proponuje Marcii spotkanie sam na sam. Lucía próbuje pocałować Omara, ale on ją odtrąca i radzi jej poszukać innego chłopaka. Álvaro szantażuje Paulę, żeby pomogła mu zdobyć Lucíę.

Marcia mówi ojcu José, że sprawdziła wszystkie adresy, lecz nie znalazła Antonia Gila. Wspomina mu także o propozycji Pauli. Ksiądz odradza jej spotkanie z narzeczoną byłego męża. Bruno obiecuje Santinowi, że pomoże mu w poszukiwaniach przyrodniego brata, lecz w zamian także oczekuje pomocy. Paula pyta Marcię wprost o jej uczucia do Estebana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.