„Macocha” – Odcinek 7: Przyspieszony ślub

W 7. odcinku telenoweli „Macocha”: Esteban chce usunąć Marcię ze swojego życia i z życia ich dzieci. Emisja 19 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Marcia mówi Santinowi, że wie o służącej, która złożyła fałszywe zeznania, żeby go kryć, a tydzień później zginęła pod kołami samochodu. Lucía pyta Álvara, czy zna Paulę Ferrer. Cándida żali się Pablowi, że ich ojciec jest hazardzistą. Omar posyła Marcii bukiet kwiatów. Marcia uprzedza Lucrecię, że wróciła, żeby odzyskać dzieci i zdemaskować zabójcę.

Esteban policzkuje Lucíę, gdy ta wspomina mu o adoratorach Pauli. Dziewczyna skarży się Rafaelowi, że ojciec wcale jej nie kocha i podniósł na nią rękę. Marcia mówi ojcu José, że Lucrecia miała motyw, by zabić Nicolasa – za wszelką cenę chciała się jej pozbyć i dlatego mogła wrobić ją w morderstwo. Lucrecia tymczasem wspomina Inés, że Marcia obwinia ją o zabicie Nicolasa. Inés przypomina jej, że skłamała przed sądem i wcale nie poszła grać na automatach.

Alba informuje Marcię, że Iñakiemu wniósł o ponowne rozpatrzenie jej sprawy. Florencia pyta Álvara o jego stawkę za wyjawienie Estebanowi prawdy na temat Pauli. Omar mówi Estebanowi, że im więcej słyszy Marcii, tym bardziej go intryguje. Hugo ostrzega Paulę, żeby przygotowała się na piekło, jeśli poślubi jego ojca. Esteban prosi Marcię, żeby nie robiła Omarowi złudnych nadziei. Marcia przypomina byłemu mężowi, że nie ma prawa o nic ją prosić i wytyka mu, że spłodził dziecko innej kobiecie. Mówi mu także, że miał motyw, żeby zabić Nicolasa.

Paula uprzedza Huga, że on i jego rodzeństwo stracą najwięcej, jeśli nie zaakceptują jej w roli macochy. Emilia przeprasza Inés za to, że ją szantażowała. Esteban rozkazuje Marcii wyjechać i zostawić dzieci w spokoju. Betina przychodzi na spotkanie z Donatem. Marcia ma pretensje do Donata, że nie kiwnął palcem, gdy została wrobiona w zabójstwo. Lucía nie chce pobierać lekcji od Pabla. Esteban proponuje Pauli, by przyspieszyli datę ślubu i pobrali się w najbliższy weekend.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.