„Macocha” – Odcinek 6: Matczyna miłość

W 6. odcinku telenoweli „Macocha”: Marcia domaga się sprawiedliwości. Omar zakochuje się w Marcii. Emisja 18 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Esteban proponuje Marcii, by pogodziła się z losem i nie burzyła wyobrażenia dzieci o dobrej i kochającej matce, która umarła. Omar zaprasza Marcię na kolację, ale ona odrzuca propozycję. Marcia żali się ojcu José, że Esteban namawiał ją, żeby zrezygnowała z zamiaru odzyskania dzieci. Przyznaje, że z miłości jest gotowa się poświęcić. Ojciec José odradza jej to. Uważa, że powinna zawalczyć o dzieci i znaleźć prawdziwego zabójcę Nicolasa, żeby oczyścić swoje imię.

Celia pomaga bratu zdobyć posadę nauczyciela filozofii Lucíi. Esteban proponuje Pablowi podwójną pensję, jeśli okaże się skuteczny i zachęci Lucíę do nauki. Paula mówi Emilii, że Álvaro wciąż upomina się o pieniądze w zamian za milczenie. Esteban wspomina Omarowi, że Lucía rzuciła studia, żeby zrobić mu na złość i zniechęcić go do poślubienia Pauli. Omar ponownie wypytuje Estebana o „przyjaciółkę” ojca José. Przyznaje, że wpadła mu w oko.

Esteban uprzedza Bruna i Donata, że ojciec José opowiedział Marcii o wszystkim, co zrobili po powrocie do Meksyku. Bruno ma nadzieję, że jej matczyna miłość okaże się silniejsza od żądzy zemsty. Paula wręcza Álvarowi czek i żąda, by usunął wszystkie kompromitujące ją nagrania. Álvaro domaga się więcej – prosi o mieszkanie, kartę kredytową i pomoc w zdobyciu Lucii.

Omar próbuje się dowiedzieć czegoś więcej o zabójczyni swojego ojca. Lucía wypytuje Paulę o Álvara. Celia radzi Álvarowi zapomnieć o Lucíi, bo Esteban nigdy nie pozwoli im być razem. Lucía ostrzega Paulę, żeby nie próbowała oszukać jej ojca. Emilia grozi Inés, że wyjawi jej sekret, jeśli nie poprze jej małżeństwa z Estebanem. Marcia nachodzi Santina. Oznajmia, że odsiedziała za niego wyrok i oczekuje, że teraz on przyzna się przed jej dziećmi do zabicia Nicolasa.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.