„Macocha” – Odcinek 12: Nieproszony gość

W 12. odcinku telenoweli „Macocha”: Lucrecia organizuje ślub Estebana i Pauli. Emisja 26 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Esteban obiecuje Pauli, że po ślubie się przeprowadzą i zaczną nowe życie w innym miejscu. Álvaro wyznaje Lucíi, że mu się podoba i chciałby zostać jej chłopakiem. Inés nie popiera planów Lucrecii, której zależy na szybkim zeswataniu Estebana z Paulą. Marcia pokazuje ojcu José zdjęcia dokumentów dotyczących Antonia Gila, które znalazła w firmie Estebama.

Iñaki informuje Marcię, że Jordi chce uzyskać dostęp do teczek związanych z zabójstwami sprzed dwudziestu lat. Zamierza pokrzyżować mu plany. Rozkazuje Tomasowi śledzić dziennikarza. Emilia mówi Florencii, że nie może zapomnieć o przeszłości. Liczyła, że po przyjeździe na Majorkę Nicolás poprosi Rebekę o rozwód i będą mogli być razem. Bruno radzi Donatowi, by wspólnie z Emilią pogodzili się z myślą, że nie doczekają się własnego potomka i rozważyli adopcję.

Florencia pyta Emilię, czy zabiła Nicolasa. Esteban ma pretensje do Marcii, że włamała się do jego firmy. Kobieta oznajmia byłemu mężowi, że zamierza odkryć prawdę o śmierci Nicolasa i ma powody przypuszczać, że to on go zabił. Esteban i Omar spotykają się przed hotelem Marcii. Marcia chce zakończyć znajomość z Omarem. Omar uprzedza Estebana, że nie rozdzieli go z Marcią. Lucrecia uprzedza Marcię, że jeśli powie prawdę swoim dzieciom, przysporzy im wiele cierpienia.

Esteban zjawia się z notariuszem w domu Santina. Santino wścieka się, gdy odkrywa, że Esteban ściągnął także jego znajomych. Pozwala im jednak zostać, by dowiedzieli się, że postanowił uczynić swojego brata Rufina Gonzaleza jedynym spadkobiercą. Chce w ten sposób wynagrodzić mu wyrządzone krzywdy. Lucrecia sprowadza do domu sędziego, żeby natychmiast udzielił ślubu Pauli i Estebanowi. Niespodziewane pojawienie się Marcii może zniweczyć jej plany.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.