„Macocha” – Odcinek 10: Nieślubny syn Estebana

W 10. odcinku telenoweli „Macocha”: Marcia podejrzewa, że Rafael jest synem Estebana i Rebeki. Emisja 22 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Florencia wyjawia Marcii, że nie była jedyną kobietą w życiu Estebana i wspomina jej o Rebece. Marcia mówi Iñakiemu, że Omar wbił sobie do głowy, że odnajdzie kobietę, która zabiła jego ojca i już nawiązał kontakt z dziennikarzem z Hiszpanii. Estebanowi nie podoba się, że Álvaro podrywa jego córkę, choć on zapewnia go, że ma wobec Lucíi szczere intencje. Inés potwierdza Marcii, że Esteban spotykał się z Rebecą zanim ją poznał, lecz dodaje, że to ona była największą miłością jego życia.

Esteban oznajmia rodzinie, że wspólnie z Paulą postanowili odłożyć ślub o miesiąc. Lucrecia nalega, żeby nie opóźniał ślubu z kobietą, z którą będzie szczęśliwy. Hugo, Lucía i Rafael są zaskoczeni nagłą zmianą zdania Lucrecii. Iñaki poznaje ojca José, powiernika Marcii. Ksiądz opowiada Marcii o tym, że Lucía chce rzucić studia, a Esteban zagroził ojcu, że odejdzie z firmy, jeśli dojdzie do jego ślubu z Paulą. Obiecuje, że umożliwi Marcii kontakt z dziećmi.

Jordi namawia Omara, żeby zbadał dokładnie okoliczności śmierci ojca, bo być może wersja wydarzeń przedstawiona mu przez Estebana była niekompletna. Marcia wspomina ojcu José o romansie Estebana i Rebeki. Ksiądz zaczyna rozumieć, dlatego po powrocie z Hiszpanii stali się sobie bliscy, wspólnie spędzali wakacje i święta, a nawet zamieszkali razem. Marcia podejrzewa, że Rafael może być ich synem.

Emilia złości się na Paulę, że zgodziła się na przesunięcie daty ślubu. Lola dalej namawia Betinę do rzucenia pracy w agencji. Iñaki mówi Marcii, że jego zdaniem to Esteban jest głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Nicolasa. Esteban robi się zazdrosny, gdy widzi byłą żonę w towarzystwie Iñakiego. Lucrecia, Emilia i Florencia zmawiają się, by przyspieszyć ślub Estebana i Pauli.

Marcia pyta Estebana, czy Rebeca jest matką Rafaela. Przypomina byłemu mężowi, że ma już niewiele czasu na wyjawienie ich dzieciom prawdy. Omar odrzuca propozycję posady reprezentanta Lom-Entertainment w Miami ze względu na Marcię. Marcia spotyka się z Emilią. Przyznaje, że nie spodziewała się, że tak bardzo zaboli ją śmierć Nicolasa oraz że współczuje jej straty dziecka. Doktor Marroquín mówi Estebanowi, że Santino jest nieuleczalnie chory. Marcia otrzymuje telefon z ambasady.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.