„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 24: Nieszczerość

W 24. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Lucía zrywa z Ivanem. Iván podejrzewa, że ktoś nią manipuluje. Emisja 27 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Cleto nie chce rozmawiać z Ivanem o Alicii. Iván podejrzewa, że nie chce wyjawnić mu, w kim zakochała się jego matka, gdyż chodzi o kogoś dobrze mu znanego. Gerardo wyznaje Carolinie, że czuł się winny śmierci Alicii, a teraz dręczą go wyrzuty sumienia, że odbiera Alexowi prawo do bycia z ojcem. Carolina uświadamia go, że nie mógł pomóc Alicii, gdyż zataiła przed nim ciążę, zaś Alex ma wszystko, czego pragnie.

Lucía oznajmia Ivanowi, że wcale go nie kocha i zrywa z nim. Iván podejrzewa, że Maripaz wmówiła jej coś, co skłoniło ją do podjęcia tej decyzji. Lucía zarzeka się, że chodzi wyłącznie o sprawy uczuciowe. Iván zaczyna podejrzewać, że Lucía interesowała się nim dla pieniędzy. Camilo próbuje przemówić do rozsądku – gdyby rzeczywiście tak było, zrobiłaby wszystko, żeby z nim być. Anthony radzi synowi, aby uszanował decyzję Lucii.

Carlota zmusza Lucíę do wyjawienia powodu, dla którego rzuciła Ivana. Maripaz wmawia Ivanowi, że Lucía wykorzystała go, aby zerwać z Saúlem i związać się z kolegą z uniwersytetu. Calota policzkuje Maripaz. Anthony wyznaje Carlocie, że nie rozumie decyzji Lucíi. Był bowiem przekonany, że ona i Iván naprawdę się kochają. Carlota zapewnia go, że tak jest.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.