„Macocha” – Odcinek 11: Marcia poznaje swoje dzieci

W 11. odcinku telenoweli „Macocha”: Hugo i Lucía poznają Marcię. Emisja 25 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Marcia dowiaduje się, że Antonio Gil przyjechał do Meksyku dziesięć lat temu. Emilia traci dziecko. Omar wyjawia Marcii nazwisko dziennikarza, z którym nawiązał kontakt w Hiszpanii – jest nim Jordi Vila. Doktor Marroquín mówi Estebanowi, że nie ma ratunku dla Santina. Marcia spotyka Huga i Lucíę u ojca José.

Marcia wyjawia ojcu José, że Antonio Gil, mężczyzna, który oskarżył ją o zabicie Nicolasa, mieszka od dziesięciu lat w Meksyku oraz że działał w zmowie z Santinem. Jest przekonana, że ktoś jeszcze pomagał Antoniowi i tym kimś może być Esteban.

Florencia dowiaduje się od Emilii, że Nicolás planował się z nią rozwieść i zamieszkać z Emilią i ich dzieckiem. Santino prosi Violetę, żeby przysięgła mu, że po jego śmierci zniszczy to, co ukrył pod łóżkiem. Lucía odrzuca zaproszenie Álvara. Esteban pyta Rafaela, jak długo on i jego rodzeństwo zamierzają sprzeciwiać się jego małżeństwu z Paulą. Lucrecia wmawia Estebanowi, że Marcia wykorzystuje ojca José, żeby zbliżyć się do dzieci.

Lucía wyznaje Omarowi, że od dawna się w nim podkochuje. Betina wspomina Donatowi, że Lola nie chce, by dla niego pracowała. Lucrecia mówi Florencii, że stan zdrowia Santina uległ pogorszeniu i prosi o rozmowę z notariuszem. Esteban rozkazuje Marcii odsunąć się od dzieci. Marcia wślizguje się do siedziby firmy Estebana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.