„Macocha” – Odcinek 9: Niech spoczywają w pokoju

W 9. odcinku telenoweli „Macocha”: Marcia odwiedza grób Nicolasa i Rebeki. Emisja 21 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Lola radzi Betinie odsunąć się od Donata i rzucić pracę w agencji. Bruno wspomina Donatemu, że Marcia wypytywała go o podróż na Majorkę i chce znać dokładną datę ich pobytu. Donato uprzedza go, by postępował rozważnie. Marcia mówi ojcu José, że Santino ją okłamał i mógł zabić kobietę, która zeznawała na jego korzyść. Inés zawiadamia ojca José, że Santino trafił do szpitala w ciężkim stanie. Emilia wspomina Donatowi, że Esteban spotkał się Marcią. Donato radzi Estebanowi zapomnieć o byłej żonie.

Iñaki informuje Marcię, że śledził Bruna w drodze do baru, gdzie ten spotkał się z mężczyzną podobnym do Antonia Gila. Lucrecia przeprasza Paulę i oferuje jej swoją pomoc w przygotowaniach do ślubu. Robi to tylko po to, by Marcia nie wróciła do Estebana. Donato mówi Emilii, że Esteban wciąż czuje coś do Marcii. Wspólnie z Brunem zamierzają zabić to uczucie, by nie dał się po raz drugi zwieść niewiernej kobiecie, która zdradziła go z najlepszym przyjacelem.

Ojciec José odmawia udziału w ślubie Estebana. Omar wspomina Marcii, że nawiązał kontakt z dziennikarzem z Hiszpanii, który pomoże mu w odnalezieniu zabójczyni ojca. Marcia pyta Omara, na którym cmentarzu leżą jego rodzice, bo chce im zanieść kwiaty. Marcia odwiedza grób Nicolasa i Rebeki i przysięga, że znajdzie prawdziwego zabójcę, by mogli spoczywać w pokoju.

Ojciec José pyta Pabla, czy podoba mu się Lucía. Inés donosi Marcii, że to Lucrecia wpadła na pomysł spalenia wszystkich jej rzeczy i powieszenia w salonie portretu innej kobiety. Prosi ją o przebaczenie za to, że do tego dopuściła. Celia ubliża Álvarowi i rozkazuje mu zostawić Lucíę w spokoju. Ostrzega, że jeśli jej nie posłucha, zdemaskuje go przed ojcem. Marcia uświadamia Florencię, że popełniła błąd, jeśli myślała, że Esteban kiedykolwiek zwróci na nią uwagę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.