„Macocha” – Odcinek 8: W sieci kłamstw

W 8. odcinku telenoweli „Macocha”: Marcia odkrywa, że Santino ją okłamał. Emisja 20 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Paula mówi Estebanowi, że ma nadzieję, że jego rodzina pojawi się na ich ślubie. Hugo wspomina Lucrecii, że przyszła macocha mu groziła. Marcia daje Omarowi do zrozumienia, że nie szuka mężczyzny. Omar wspomina jej, że szuka zabójczyni swojego ojca, którą obwinia także o śmierć matki. Paula chwali się Emilii, że jeszcze w tym tygodniu zostanie żoną Estebana. Lucía jest przekonana, że Paula oszukuje ich ojca.

Esteban oznajmia rodzinie, że postanowił przyśpieszyć datę ślubu z Paulą. Lucrecia ostrzega Estebana, że jeśli poślubi Paulę i wyjedzie, Marcia stanie się częstym gościem w jego domu. Iñaki oferuje pomoc Marcii w sprawdzeniu agencji modelek. Ojciec José radzi Marcii, żeby odsunęła się od Omara, zanim ten całkowicie straci dla niej głowę. Paula pyta Estebana, czy jego decyzja o przyśpieszeniu ślubu ma związek z Marcią.

Marcia i Iñaki szukają Antonia Gila. Florencia szuka słabych punktów Pauli, żeby wykorzystać je przeciwko niej. Udaje jej się dowiedzieć, że gustuje w młodych mężczyznach. Álvaro uprzedza Paulę, że Florencia zaoferowała mu sporą sumkę za ujawnienie kompromitujących ją nagrań. Marcia chce wiedzieć, kto wmówił Omarowi, że jego ojciec został zabity przez kobietę. Esteban ma tydzień na odbycie szczerej rozmowy z dziećmi i wyjawienie im prawdy o ich matce. Omar nawiązuje kontakt z dziennikarzem z Hiszpanii i wypytuje go o śmierć ojca. Iñaki wspomina Marcii, że widział Donata w siedzibie agencji modelek i modeli.

Marcia wytyka Brunowi, że w trakcie rozprawy zeznał, że Nicolás był w niej zakochany. Pyta go, czy wrócił do Hiszpanii po tym, jak sąd ją skazał. Bruno przyznaje, że tak oraz że towarzyszyli mu Donato i Santino. Ten ostatni bardzo nalegał na wizytę. Marcia uświadamia sobie, że Santino ją oszukał, gdy zarzekał się, że nigdy więcej nie wrócił do Hiszpanii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.