„Miłość po grób” – Odcinek 18: Porwanie

W 18. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Kartel Los Armenta porywa Lucíę i Jacoba. Emisja w środę 20 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Valentina wierzy, że teorie Camila są prawdziwe, a dusza jej ojca błąka się po świecie i próbuje wcielić się w inne ciało. Camilo daje jej nadzieję na odnalezienie ojca. Guillermo spotyka się z Toñem, aby powiedzieć mu, jaki los zgotował niewinnemu człowiekowi. Widząc, że ten w ogóle się nie przejmuje, ogarnia go złość i uderza kolegę w twarz.

Eva jest zła na brata, że zaniedbuje sprawy firmy. Obwinia go o utratę kontroli w zarządzie. Guillermo oświadcza, że ma dość brania odpowiedzialności za cudze błędy oraz że nie zależy mu na firmie. Camilo łączy śmierć przyjaciela z sukcesem swojej powieści. Wspomina Leonowi o Valentinie, która uparcie wierzy w życie po życiu i proponuje, żeby wyjawił rodzinie prawdę.

Mateo chce wiedzieć, skąd Eva zdobyła informacje na temat kartelu Los Armenta. Eva tłumaczy, że otrzymała je od anonimowego nadawcy i postanowiła opublikować, aby odciągnąć uwagę kartelu La Sierra. Mateo oznajmia, że zamierza kontynuować śledztwo nawet bez jej zezwolenia. Lucía i Jacobo zostają porwani przez kartel Los Armenta.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.