„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 18: Sekret Gerarda

W 18. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Carolina nie chce, by Iván poznał prawdę o synu. Emisja 20 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Iván i Alex zaprzyjaźniają się, co wyraźnie niepokoi Carolinę. Lucía wspomina ojcu, że Iván tuż po powrocie zapytał ją syna. Iván wspomina Anthony’emu o wizycie w domu Gerarda. Dodaje, że poznał Alexa, co przywołało w nim wspomnienie o jego własnym synu. Maripaz oświadcza matce, że nie wróci do męża oraz że skontaktowała się już z adwokatem w sprawie rozwodu. Jej nowym celem w życiu jest odzyskanie Ivana. Lucrecia zgłasza sprzeciw, ale Maripaz nie liczy się ze zdaniem matki.

Anthony nie jest zadowolony z uwagi jaką Iván poświęca Maripaz. Iván uspokaja go, że pragnie jedynie zemścić się na niej i doprowadzić do rozpadu jej małżeństwa z Davidem. Carolina prosi Gerarda, żeby ukrył przed Ivanem, Alex jest jego synem. Juan Jaime szantażuje Lucrecię. Grozi, że przekona McGuire’a, aby nie udział jej pożyczki, jeśli nie odwiedzie córki od rozwodu. Lucrecia nie wierzy, by Juan Jaime coś wskórał. Przypomina mu, że McGuire ma liberalne poglądy i nie przeszkadzało mu nawet zaadoptowanie Meksykanina.

Saúl jest wściekły na Lucíę, że nie chce do niego wrócić. Rozkazuje Antolínowi ją śledzić. Gdy odkrywa, że jego była narzeczona spotkała się z młodym McGuirem, wpada w złość. Czuje się bezsilny, gdyż jego ojciec robi interesy z Anthonym i nie może mu niczego zrobić. Encarnación raduje się na widok Lucíi. Iván jest zaskoczony, gdy Lucía pyta ją o dziecko.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenieTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.