„Maria z przedmieścia” – Odcinek 77: Spotkanie z przeszłością

W 77. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María zostaje koleżanką z celi Penélope. Emisja 21 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Luis Fernando chciałby bronić Maríi w sądzie, jednak ona na razie nie chce widzieć go na oczy. Gonzalo wykorzystuje sytuację i oferuje swoją pomoc. Luis Fernando nie przypuszcza, że przyjaciel próbuje w ten sposób zbliżyć się do jego żony, ani zwłaszcza, że działa w zmowie z Sorayą. María nie może pogodzić się z myślą, że syn uważa ją za zabójczynię. Soraya odwiedza Maríę w więzieniu, aby jej dokuczyć. Wykrzykuje jej w twarz, że jest zabójczynią i nie pozwala się wyprosić. María wymierza jej policzek.

María domyśla się, że Soraya zabiła własną matkę i znów może uniknąć kary. Soraya postanawia zmienić pozew, żeby oskarżyć Maríę. Fernando przypomina Nandowi, że María zasługuje na jego szacunek i miłość, ponieważ jest jego matką. Agripina mówi Nandowi, że przeklina dzień, w którym María ich odnalazła, ponieważ doprowadziła do ich rozłąki oraz dała mu zły przykład. Nando pragnie wrócić na przedmieścia, do dzielnicy biednych ale prawych ludzi.

Gonzalo oznajmia Maríí, że nie wyznaczono kaucji za jej wolność. Kobieta wyjaśnia, że woli pozostać w więzieniu, żeby ustrzec syna przed zatrzymaniem i zmarnowaniem życia za kratkami za zbrodnię, której nie popełnił. Gonzalo obiecuje Maríi, że zrobi wszystko, aby otrzymała jak najkrótszy wyrok. Victoria zaczyna powątpiewać w niewinność Maríi, inaczej niż Lupe, która dalej w nią wierzy. Murillo informuje Maríę, że następnego dnia zostanie przewieziona do zakładu karnego. Veracruz prosi Nanda, żeby nie był tak surowy dla Maríi. María zapowiada mężowi, że nie wybaczy mu zdrady z Sorayą. Twardo obstaje przy decyzji o rozwodzie, chociaż on zapewnia ją, że był jej wierny. W zakładzie karnym María spotyka swoją dawną rywalkę – Penélope.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.