Lucrecia uświadamia Marinę, że pielęgniarki plotkują na temat jej romansu z doktorem Bázanem. Mówi jej również, że zdaniem dyrektora szpitala ma dobre alibi na czas kradzieży. Marina wyjaśnia koleżance, że naprawdę była w tym czasie razem z rodziną była na przyjęciu, a Ricardo, z którym nie łączy ją żaden romans, był jednym z gości. Alberto dowiaduje się od Prudencii, że Marina zarejestrowała dziecko tylko pod swoim nazwiskiem. Mecenas Marquez uprzedza Luisa, że w każdym momencie może wyjść na jaw, że Marina zarejestrowała syna pod innymi nazwiskami. On uważa, że gdy do tego dojdzie, syn Mariny będzie na tyle duży, żeby zrozumieć, że noszenie nazwiska Ocaranza jest powodem do dumy.

Vanessa wybiera się z wizytą do Mariny, aby wręczyć jej prezent dla dziecka. Anita posądza ją, że to pretekst, żeby zobaczyć Paulina. Nakazuje jej trzymać się od niego z daleka. Soledad namawia Damianę, żeby zdecydowała się na jednego mężczyznę – nie powinna spotykać się z Baldomerem, gdy usycha z miłości do Margarita. Kiedy Damiana odpowiada oschle, że to nie jej interes, ona oświadcza, że jest w błędzie, albowiem interesuje ją Baldomero. Hilda uprzedza Susanę, że nie wysępi ani grosza od jej syna i jeśli zależy jej na pieniądzach, będzie musiała na nie zapracować. Ricardo wyznaje Marinie, że bardzo chciałby zostać ojcem jej syna. Ona daje jemu i sobie szansę na lepsze poznanie, lecz uprzedza, że wciąż ma wiele ran do zaleczenia. Erick oznajmia ojcu, że rezygnuje z posady w szpitalu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.