„Paulina” – Odcinek 101: Przed ślubem

W 101. odcinku telenoweli „Paulina”: Willy próbuje podpalić fabrykę. Paulina szykuje się do ślubu. Emisja 7 czerwca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Estefanía wręcza Willy’emu pieniądze w zamian za dziecko. Paulina oznajmia Carlosowi Danielowi, że zgodziła się wyjść za mąż za Serrana. Willy szykuje się do podpalenia fabryki. Komendant Merino zostaje poinformowany o jego zamiarach. Niedoszły podpalacz musi uciekać. Carlos Daniel dowiaduje się od Rodriga, że Mauricio pozwał Willy’ego. Willy zostaje zatrzymany na lotnisku. Estefania przeprasza rodzinę Bracho i Paulinę za swoje wcześniejsze zachowanie. Przyznaje, że postąpiła niewłaściwie.

Mija kilka dni. Paulina przygotowuje się do ślubu z Serranem. Estefanía odwiedza Willy’ego w celi. Gdy odmawia mu pomocy, on w zemście wyjawia jej, że jest córką Fideliny.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Prosimy Ładnie o jakiś Serial Może Być Nawet co Kilkanaście Lat Temu Grał Byle Ciekawy Mam Nadzieję że Niebawem Nas Poiformujecie o Nowym Serialu z Ciecierpliwością Czekam Wasza Fanka

    1. Wszyscy czekamy na dobrą wiadomość i informację, że jednak zaraz coś puszczą…

  2. Fajnie by było gdyby jednak zmienili zdanie i coś puścili …

  3. zgadzam się z Karoliną

  4. Jaka szkoda, że ” Paulina” już się kończy! Czy naprawdę nie będzie już telenowel ani na TV4 ani na TV6? Ja jestem za tym, aby były nadal emitowane, obojętnie, stare czy nowe. Nie wyobrażam sobie popołudnia bez telenoweli, tak się przyzwyczaiłam.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.