Alberto wspomina Marinie o odbytej rozmowie z dyrektorem szpitala. Dziewczyna wcale nie jest zadowolona z tego, że wtrącił się w jej sprawy. Prosi, aby więcej tego nie robił, gdyż korzysta już z pomocy Ricarda. Lucrecia mówi Erickowi i Albertowi, że doktor Muñoz wypytywał ją o lek, który zniknął ze szpitalnej apteczki. Powtarza, że przepisała go przyjacielowi Mariny oraz symuluje zdumienie faktem, że dziewczyna mogła dopuścić się kradzieży, co zresztą stało się tematem plotek całego personelu. Sugeruje, że w tej sytuacji podejrzana powinna poszukać pracy w innym szpitalu.

Susana ma pretensje do Vanessy, że opowiedziała Angustias o ich sytuacji materialnej. Ponownie wyładowuje złość na córce i zmusza ją, żeby wyprosiła męża, aby wypłacał jej miesięczną pensję. Lucrecia denerwuje się, gdy Alberto wstawia się za Mariną. Przypomina mu, że ona ma już swego obrońcę i jest nim Ricardo. Alberto tłumaczy, że czuje się winny, ponieważ nie wspierał Mariny, gdy zaszła w ciążę. Targały nim wątpliwości, że spodziewa się dziecka innego mężczyzny, zaś ona odmawiała wykonania badania DNA na potwierdzenie ojcostwa. Przyznaje, że ich małżeństwo rozpadło się, ponieważ nie mógł pogodzić się z myślą, że jego żona została zgwałcona. Lucrecia przekonuje go, że całą winę ponosi Marina.

Vanessa prosi Edsona o pieniądze dla matki. Chłopak odmawia. Oświadcza żonę, że dostatnie wszystko, czego zapragnie, ale jej matka nie ma co liczyć na jego pieniądze. Luis zastawia pułapkę na Marinę. W akcie urodzenia chłopca zostaje zapisane, że jest synem Luisa i Prudencii. Lucrecia udaje przyjaciółkę Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.