„Paulina” – Odcinek 98: W śpiączce

W 98. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel rozstaje się z Isabel. Paola wydaje Willy’ego. Emisja 4 czerwca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Isabel zrywa z Carlosem Danielem, ponieważ wie, że jej nie kocha. Dwóch mężczyzn znajduje stojący w płomieniach samochód, którym poróżowiały Elvira i Paola. Pierwsza z nich nie żyje. Druga leży nieprzytomna. Carlos Daniel postanawia wrócić do Meksyku po telefonie od Rodriga, który doniósł mu o oszustwie Paoli. Paulina odbiera telefon ze szpitala z wiadomością o wypadku jej siostry. Gema planuje wyjechać do Europy. Lekarz wyjaśnia Rodrigowi, że Paola straciła obie nogi, jest w ciężkim stanie i prawdopodobnie nie przeżyje. Willy zapowiada Estefaníi, że pomści Paolę, jeśli umrze. Paulina uprzedza Carlosa Daniela, że nawet po śmierci Paoli nie zostanie jego żoną. Paulina słyszy jak Paola majaczy o podpaleniu fabryki przez Willy’ego.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.