„Paulina” – Odcinek 96: Koniec udawania

W 96. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina martwi się o Estefaníę. Paola przestaje udawać niepełnosprawną. Emisja 31 maja 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Isabel nie przyjmuje oświadczyn Carlosa Daniela. Woli zaczekać, aż mężczyzna nabierze pewności co do swoich uczuć względem niej. Willy ostrzega Estefaníę, że wrócił wyłącznie po pieniądze. Paola jest gotowa zaspokoić jego potrzeby finansowe w zamian za pomoc w zniszczeniu rodziny Bracho. Patricia uprzedza Rodriga o planowanej wizycie Estefaníi i Willy’ego w fabryce. Gema spotyka Carlosa Daniela w towarzystwie Isabel. Patricia wyznaje Piedad, że obawia się o zdrowie Estefaníi. Mąż zszargał jej nerwy i łatwo mogłaby zapaść na chorobę psychiczną. Paulina także dostrzega niepokojące symptomy w zachowaniu Estefaníi i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z Rodrigiem. Ku wielkiemu zdziwieniu Piedad, Fideliny i Patricii Paola schodzi do salonu o własnych siłach.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Dlaczego nie ma kolejnego streszczenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.